29 lutego 2024

Jak wyróżnić się na tle konkurencji, kiedy klasyczna reklama zawodzi, bo ludzie widzieli już prawie wszystko? W jaki sposób urozmaicić wydarzenia firmowe, wykreować na nich niepowtarzalną atmosferę i zaznaczyć swoją obecność? Mamy na to sposób!

Balony na firmowych wydarzeniachKonferencje, pikniki, targi, wydarzenia sportowe, koncerty czy eventy firmowe – to wszystko stanowi doskonałą okazję do wyróżnienia się na tle konkurencji. Na pewno wiesz, że odpowiednia strategia reklamowa to sposób na zaistnienie na rynku, zwrócenie na siebie uwagi i zbudowanie pozytywnych relacji z klientami.

Eksperymentowanie z nowoczesnymi formami reklamy już przerabiałeś i nie jesteś zadowolony z efektów? Postaw na balony z nadrukiem! Powiesz, ale to już było. Może i tak, ale powrót do korzeni potrafi zdziałać cuda! Balony z logo to prosty i zarazem efektywny sposób na dotarcie do klientów i zyskanie ich sympatii. To naprawdę działa!

Balony lateksowe vs. foliowe – doskonały wybór dla Twojej firmy

Balony z nadrukiem, np. znakiem firmowym lub nazwą marki, są świetnym nośnikiem reklamy. Przywołują na myśl piękne wspomnienia z beztroskich dziecięcych lat, więc ich odbiór jest jak najbardziej na plus.

Balony z logo nie tylko urozmaicają rozmaite wydarzenia, dodając im koloru, ale także pozwalają marce wyrazić swoją kreatywność i tym samym wyróżniają ją na rynku. Przyciągają spojrzenia (nie tylko maluchów) – a to jest nieocenioną wartością każdej kampanii reklamowej.

Balony jako powierzchnia reklamowa? I to najlepsza! Choć ich rozmiary nie są imponujące, potrafią przekazywać komunikaty zapadające w pamięć. Udowodniono, że klienci bardziej zapamiętują zwięzłe informacje, niż te prezentowane na billboardach czy banerach.

Nasza firma LogoNaBalonie.pl proponuje lateksowe balony z logo oraz foliowe balony z logo. Które z nich wybrać?

Balony lateksowe

Przypominają te, którymi bawiliśmy się w dzieciństwie. Są klasyczne, a zarazem bardzo popularne.

Lateks, z którego są wykonane, jest materiałem naturalnym, biodegradowalnym, do tego mocnym i odpornym na działanie czynników atmosferycznych. Dzięki temu balony możesz wykorzystać nie tylko wewnątrz, ale również na zewnątrz.

Dużą zaletą jest bogata gama kolorystyczna. Możesz więc zamówić balony w kolorach, jakie tylko Ci się zamarzą! Łatwość wykonania na nich nadruku, takiego jak znak firmowy, logo marki czy hasło reklamowe, to kolejny atut. Powstały nadruk jest wyrazisty i atrakcyjnie się prezentuje.

Balony lateksowe dobrze sprawdzą się na imprezach typu pikniki, wydarzenia sportowe, targi i wystawy.

Balony foliowe

Posiadają delikatny połysk. Są idealne do tworzenia dekoracji np. na bankiety i gale czy urodziny pracownika firmy. Doskonale sprawdzają się też na konferencjach.

Prezentują się elegancko, więc na pewno będą idealną oprawą ważnego wydarzenia. Długo utrzymują powietrze lub hel. W idealnych warunkach są w stanie wytrzymać nawet dwa tygodnie!

Dużym atutem balonów foliowych jest to, że są wielokrotnego użytku, można więc z nich korzystać więcej niż raz. Wystarczy ponownie napełnić je powietrzem lub helem i gotowe!

Balony foliowe mogą mieć rozmaite kształty i formy! Możesz więc stworzyć z nich, co tylko zechcesz, np. motyw kojarzący się z daną marką. Są też bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne niż balony lateksowe.

Eventy korporacyjne – balony jako element branding

Branding to nic innego, jak działania mające jeden cel – zbudować pozytywny wizerunek firmy w oczach nie tylko potencjalnych klientów czy inwestorów, ale również samych pracowników. Uwaga! Pozytywny wizerunek, a jednocześnie zaufanie. Dzięki nim firma jest w stanie stworzyć długotrwałe relacje z inwestorami, klientami, a w końcu – ze swoimi pracownikami.

Niezwykle ważnym elementem brandingu są gadżety reklamowe. To właśnie one przynoszą wiele korzyści firmie. Zapomnij jednak o długopisach, kubkach, brelokach czy notatnikach. Zdążyły się znudzić. Teraz przyszedł czas ma nowe – na balony z nadrukiem!

Balony to – jak wspomnieliśmy wcześniej – doskonały nośnik przekazu. Zwracają na siebie uwagę i nie pozwalają przejść obojętnie. O ile ludzie zaczynają mieć dość ulotek czy banerów reklamowych i omijają je z daleka, o tyle balony wywołują u nich pozytywne skojarzenia.

Nasz patent na skuteczne działania marketingowe z użyciem balonów? Udekoruj nimi przestrzeń, w której odbywa się event, ale na tym nie poprzestawaj. Zatrudnij hostessy do wręczania tych atrakcyjnych gadżetów gościom. W ten sposób Twoja firma zyska jeszcze większą uwagę i zasięg.

Wykorzystując balony na firmowych wydarzeniach, zadbaj o ich spójność z identyfikacją wizualną marki. Tylko wtedy przyniosą pożądane rezultaty. Co to oznacza?

Logo, kolorystyka i wszelkie elementy graficzne muszą być zgodne ze stylem marki. W ten sposób firma stanie się bardziej rozpoznawalna przez klientów. Poniekąd jest to przekaz podprogowy. Klient widzi balony np. utrzymane w kolorystyce charakterystycznej dla danej marki i od razu wie, z jaką firmą są związane.

Wyjątkowe celebracje – balony na galach i bankietach

Eleganckie bankiety i gale zazwyczaj przyciągają znakomitych gości. Kto wie, może wśród nich znajdują się przyszli inwestorzy. A może znakomita większość zaproszonych osób to stali klienci? W każdym przypadku warto zadbać o przyjemną i radosną atmosferę.

balony na eventach firmowych

Balony na wydarzeniach firmowych to prosta, a zarazem piękna dekoracja sali, ogrodu lub innej przestrzeni, w której odbywa się bankiet. Dzięki nim przestrzeń zyskuje niepowtarzalny i wyjątkowy charakter, a zaproszeni goście świetnie bawią się do samego rana. Skąd mamy taką pewność?

A kto z nas nie lubi kolorowych balonów, za sprawą których może wrócić do szczęśliwych dziecięcych lat? Poza tym balony są synonimem szczęścia i kojarzą się ze świętowaniem.

Możesz wybrać balony foliowe, napełnić je helem i swobodnie puścić – niech udekorują sufit sali – efekt wow gwarantowany!

Warto też zdecydować się na balony lateksowe i stworzyć z nich ciekawe kompozycje, np. przy wejściu, przy stołach lub przy scenie (o ile oczywiście zakładasz jej obecność). Możliwości je całe mnóstwo.

Niezależnie od tego, w jaki sposób wykorzystasz balony na swoim przyjęciu, na pewno zachwycą gości i pozostawią miłe wspomnienia.

 

Konferencje i targi – balony jako element przyciągający uwagę

Nie tylko duże i okazałe balony są idealnym nośnikiem reklamowym. Również te mniejsze na patyku, np. z nazwą marki lub produktu, świetnie wywiązują się ze swojej roli. Można je rozdawać podczas targów. To doskonała metoda promocji. Jeśli na takie targi dorośli zabiorą swoje dzieci, możesz mieć pewność, że one jako pierwsze wypatrzą kolorowe gadżety i tym samym pociągną za sobą rodziców.

Dzięki balonom wyeksponujesz też swoje stanowisko – będzie widoczne już z daleka!

Klasyczne balony możesz też wykorzystać jako dekorację wejścia do sali konferencyjnej. Zwrócą na siebie uwagę – to pewne, ale nie będą nachalnie reklamować firmy i jej oferty. Takie przyjemne z pożytecznym. Czyż nie jest to skuteczne narzędzie do zbudowania pozytywnych relacji między uczestnikami konferencji?

Urodziny pracowników – osobiste akcenty w firmowej przestrzeni

Świętowanie urodzin w przestrzeni biurowej? Jesteśmy na tak! Na pewno jest to miły gest, który zostanie doceniony przez współpracownika. Catering zamówiony. Upominki gotowe. Nastroje imprezowe też są. Czas zadbać o stworzenie przyjemnej atmosfery. Oczywiście proponujemy balony! Są niedrogie, szybkie w „montażu” i efektowne. Na pewno stworzą niezapomniane wspomnienia.

Aby jubilat poczuł się wyjątkowo, a w firmie zapanował odświętny klimat, zamów balony z imieniem lub inicjałami głównego gościa spotkania i subtelnym logo firmy. Odradzamy balony foliowe z cyframi. Nie wszyscy lubią obnosić się ze swoim wiekiem..

Dlaczego LogoNaBalonie.pl

LogoNaBalonie.pl to Twój najlepszy kompan w budowaniu brandingu, który pokaże wartość i charakter Twojej firmy. Pomożemy Ci stworzyć przyjazny wizerunek marki, dzięki czemu zyska ona przychylność i zaufanie klientów. Dzięki balonom łatwiej i szybciej dotrzesz do grupy docelowej.

LogoNaBalonie.pl to nie tylko lata doświadczenia, ale także szeroki asortyment. Oferujemy balony lateksowe i foliowe oraz odpowiednie do nich akcesoria, np. pompki ręczne i patyczki.

Wykonujemy nadruki na balonach, dzięki którym zaakcentujesz obecność marki na rynku i wyróżnisz się na tle konkurencji. Mogą to być krótkie hasła reklamowe, logo lub nazwa firmy czy nazwy produktów Twojej marki.

Balony z nadrukiem to wysoka skuteczność promocyjna i szerokie zastosowanie! Dzięki nowoczesnej technologii wykonamy dla Ciebie nadruki na balonach szybko, tanio i niemal od ręki, niezależnie od nakładu.

Zobacz także:

Nadruk na balonach — Jak powstaje?

Balony lateksowe z nadrukiem — pomysł na reklamę na każdą okazję

Jak wykorzystać balony reklamowe do promocji firmy

Nadruki na balonach lateksowych – sprawdzona forma reklamy na konferencjach i eventach