3 stycznia 2023

Targi branżowe, eventy sportowe czy wydarzenia kulturalne to doskonała okazja do wypromowania swojej firmy i zdobycia nowych klientów. I wcale nie trzeba inwestować wielu pieniędzy, by stworzyć atrakcyjną formę promocji.

Balony reklamowe to świetny nośnik reklamy i skuteczna metoda promowania marki w sposób nienachalny, ale przykuwający uwagę. Możesz na nich umieścić dowolny nadruk reklamowy, logo firmy czy hasło kampanii reklamowej.

Metody druku na balonie

Nadruki na gumowej powierzchni balonów mogą być wykonywane na kilka sposobów. Celem jest uzyskanie wydruku wyraźnego, atrakcyjnego i odpornego na ścieranie czy warunki atmosferyczne.

Sitodruk

balony okolicznościoweSitodruk to metoda drukowania polegająca na przeniesieniu wzoru z szablonu na balon. Formą drukarską jest drobna siatka tkana, metalowa lub wykonana z syntetycznych włókien. Przetłaczanie farby na matrycę pozwala na dokładne odwzorowanie pliku źródłowego.

Druk sitowy ma wiele zalet. Wtłoczenie barwnika bezpośrednio w materiał lateksowy, z jakiego wykonano balon, eliminuje ryzyko zdrapania, wytarcia czy płowienia grafiki. Taki nadruk na balonie jest więc bardzo trwały i odporny na warunki atmosferyczne.

Sitodruk gwarantuje krótki czas realizacji, dzięki czemu sprawdza się w wypadku dużych zamówień na balony reklamowe z logo firmy. Niezależnie od jego wielkości, czas oczekiwania wynosi maksymalnie kilka dni.

Dużą zaletą jest także szeroki wybór kolorystyki, co znacząco wpływa na atrakcyjność wydruku i dokładne odwzorowanie szablonu. Dzięki temu balon reklamowy jest idealnie dostosowany do profilu działalności, grupy docelowej czy kreowanego wizerunku firmy.

 

Metoda CMYK

CMYK to skrót określający cztery podstawowe barwy wykorzystywane w poligrafii, których stosowanie pozwala uzyskać pełnokolorową grafikę: C – Cyan; M – Magenta; Y – Yellow; K – Key Color: Black.

Nadruk CMYK wykonuje się również w technice sitodruku, z tym, że można uzyskać w ten sposób większą liczbę barw (nadruki wielokolorowe z przejściami tonalnymi). W przypadku pełnych kolorów Pantone, maksymalnie można nanieść na balon 8 kolorów.

Nadruki na balonach CMYK charakteryzują się świetną jakością i doskonałym odwzorowaniem naturalnych kolorów.

Balony reklamowe z Twoim logo – spróbuj tego rodzaju reklamy a zobaczysz, że warto!

Balony lateksowe z nadrukiem promocyjnym i logo firmy to sprawdzona forma reklamy za niewielkie pieniądze. Jest idealna dla średnich i małych przedsiębiorstw, które dysponują ograniczonym budżetem, a chciałyby popracować nad swoim wizerunkiem.

Balony zawsze wzbudzają pozytywne emocje – kojarzą się ze świętowaniem, dzieciństwem i samymi przyjemnymi chwilami. Wykorzystuje się je podczas organizacji imprez, do dekorowania sal i nie tylko. Lubią je zarówno dorośli, jak i dzieci.

Wykorzystując balony lateksowe do promocji swojej firmy, masz gwarancję budowania pozytywnych skojarzeń w świadomości odbiorców. Balony zdobiące Twoje stanowisko na evencie branżowym lub wejście do siedziby firmy przykują wzrok, ale nie będą nachalnie reklamować usług i produktów. Będą też widoczne nawet z daleka.

A co ważne, balony lateksowe są przyjazne dla środowiska. Wysokiej jakości balony lateksowe spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa, co potwierdza certyfikat Intertek.

Jak zamówić balony z Twoim nadrukiem?

Jeżeli jesteś zainteresowany zamówieniem balonów lateksowych z własnym nadrukiem firmowym skorzystaj z naszej oferty! Przyjmujemy zamówienia na zadruk balonów lateksowych w liczbie minimum 200 sztuk. Im wyższe zamówienie, tym mniejszy koszt wykonania.

Czas realizacji wynosi około 3 dni roboczych, w okresie letnim około 8-10 dni roboczych. Ale wykonujemy też zamówienia ekspresowe – aby dowiedzieć się więcej, napisz do naszego działu sprzedaży.

Z uwagi na to, że nie udzielamy telefonicznej informacji na temat cen naszych produktów i usług, zachęcamy do kontaktu przez formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie internetowej lub w wiadomości e-mail.

Prosimy o podanie nakładu balonów, liczby kolorów nadruku oraz przesłanie grafiki, która ma zostać wydrukowana na balonach.

Masz jakieś pytania dotyczące nadruków na balonach? Skontaktuj się z nami!