Przejdź do treści

Rema Days 2016 za nami

26 lutego 2016

Dwunasta edycja międzynarodowych targów reklamy i poligrafii za nami. Po raz pierwszy impreza odbyła się w nowym miejscu, w centrum PTAK WARSAW EXPO w Nadarzynie. Nowa lokalizacja dała nowe możliwości, ale też nie obyło się bez drobnych problemów jak przeciążenie sieci komórkowych, brak możliwości korzystania z sieci WI-FI a także zbyt mała liczba toalet. Niemniej jednak, targi można zaliczyć do udanych.

Już pierwszego dnia wydarzenie odwiedziło zdecydowanie więcej osób niż w poprzednich latach, a po trzech dniach imprezy liczba zwiedzających była rekordowa: blisko 19 tysięcy. To wzrost o prawie 15% w porównaniu z rokiem ubiegłym. W centrum PTAK WARSAW EXPO pojawili się przedstawiciele około 770 firm (wzrost o 33%) reprezentujących dostawców produktów i usług reklamowych z Polski i z zagranicy. Rekordowa okazała się także liczba zagranicznych zwiedzających (wzrost o 277%).

Nasza firma już po raz czwarty prezentowała swoją ofertę podczas tego wydarzenia. Nasze stoisko odwiedziło ponad 500 klientów z Polski jak i zagranicy. Chcielibyśmy serdecznie podziękować za wizytę i już teraz zaprosić na kolejną edycję targów w 2017 roku.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.