Przejdź do treści

Akcesoria do balonów foliowych – co może się przydać?

10 grudnia 2020

Balony to świetna ozdoba, która będzie odpowiednia na każdą uroczystość. Idealnie sprawdzi się na rodzinne przyjęcie, biznesowe spotkanie, konferencję, czy firmową imprezę. Decydując się na zakup balonów foliowych lub balonów na hel, dobrze zaopatrzyć się w dodatkowe akcesoria, m.in. patyczki, wstążki, ciężarki, stojaki i hel do balonów. Wszystko można nabyć w naszym sklepie LogoNaBalonie.pl.

Patyczki z koszyczkami
Balony foliowe pięknie się prezentują na patyczkach. To bardzo dobre rozwiązanie, kiedy nasze balony chcemy rozdawać podczas jakiegoś wydarzenia, czy firmowej imprezy. Sprawdzą się również podczas dekorowania danego pomieszczenia. Dzięki nim będzie łatwiej je rozlokować. Patyczki są w komplecie z koszyczkami. W naszej ofercie mamy uniwersalne, białe patyczki o długości 38 cm, jak również posiadamy w magazynie niewielkie ilości kolorowych. Co więcej, w sprzedaży mamy również biodegradowalne EKO patyczki i koszyczki, które wykazują wysoki współczynnik biodegradowalności.

Wstążki
Balony foliowe wyjątkowo efektownie wyglądać będą, jeśli doczepimy do nich wstążki. Posiadamy w sprzedaży, wstążkę do szybkiego wiązania z pętelką do zaciskania w kolorze białym. Korzystanie z niej sprawia, że wiązanie balonów zajmuje dużo mniej czasu. Ponadto jest łatwiejsze i wygodniejsze. Dzięki tej dodatkowej ozdobie balony prezentują się bardziej okazale i zyskują nowego charakteru.

Ciężarki
Bardzo oryginalnym pomysłem ozdobienia balonów jest zastosowanie kolorowych ciężarków w różnych kształtach. Takie ciężarki służą m.in. temu, aby balony z helem utrzymać w konkretnym miejscu. Wizualnie prezentują się one bardzo atrakcyjnie. Można zdecydować się na zakup ciężarków w kształcie: gwiazdki (wysokość 9cm, waga 165g), prezentu (wysokość 6cm, waga 117g) oraz foliowy (wysokość 12cm, waga 169g).

Stojaki
Kiedy mamy dużo balonów i nie wiemy, jak dobrze je wyeksponować, na przykład balony z logo lub balony foliowe z nadrukiem – to warto nabyć stojak o lekkiej, ale stabilnej konstrukcji. Bez problemu będzie można na nim ułożyć balony w specjalnych uchwytach. Wysokość takiego stojaka wynosi 180cm i w sumie pomieści on aż 64 balony. W zależności od potrzeb, stojak można złożyć na niższą wysokość, bowiem na jego konstrukcję składają się cztery poziomy. Sami możemy zdecydować jaką finalnie wysokość będzie miał stojak.

Hel do balonów
Decydując się na zakup balonów lateksowych oraz foliowych, warto pomyśleć również o nabyciu wymiennej butli z helem. Jedna butla wystarcza do napełnienia aż 80 balonów lateksowych o średnicy 11″ lub około 55-60 balonów foliowych o średnicy 18″. Butla z helem jest zwrotna. Warto zaznaczyć, iż do butli dołączany jest reduktor do pompowania balonów.

Pompki ręczne i kompresory
Pompowanie balonów, zwłaszcza w większej ilości jest bardzo czasochłonne oraz męczące. Na szczęście można to zrobić szybko i bez większego wysiłku. Wystarczy nabyć pompki ręczne do nadmuchiwania balonów lub kompresor. Dzięki tym urządzeniom pompowanie balonów będzie dziecinnie proste, a co najważniejsze wygodne.

W naszym sklepie posiadamy bardzo duży wybór akcesoriów do balonów foliowych. W zależności od potrzeb można zaopatrzyć się w patyczki, wstążki, ciężarki, butle z helem, stojaki oraz pompki i kompresory. Wszystkie produkty w niezwykle atrakcyjnych cenach!

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.