LATEX BALLOONS WITH LOGO

Lift up your image in the air! Balloons with your company logo is the best advertising product!

Find out more

FOIL BALLOONS WITH LOGO

Persistent imprint on balloons, they keep helium 30 times longer than latex balloons!

Find out more

GIANT BALLOONS WITH LOGO

The big balloon is a great advertisement. A big advertisement means high effectiveness!

Find out more

INFLATABLES

Light construction to set up in 10 minutes by yourself!

Find out more

OCCASIONAL BALLOONS

Occasional balloons make an impression and make an event. They create a mood, make fun, create an atmosphere – they make a good mood with their appearance, colours and gloss!

Find out more

ACCESSORIES

Advertising balloons are… not just balloons. LogoNaBalonie.pl also offers necessary accessories.

Find out more

Balony? Cieszą nie tylko dzieci! To uniwersalny i ponadczasowy nośnik reklamowy oraz doskonały sposób na wyeksponowanie firmowego logo, okolicznościowego napisu czy innej, dowolnej informacji. W balonowym biznesie liczy się jakość i precyzja oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia, a my... mamy to wszystko! Specjalizujemy się w unoszeniu w powietrze Waszych pomysłów! Oferujemy najwyższej jakości, wyraźny i trwały nadruk na balonach foliowych i lateksowych (dostępnych w wielu kształtach i kolorach, również w wersji gigant!) oraz figurach i balonach pneumatycznych.

Balony z logo firmy

Wasza firma ma logo? My mamy balony, na których firmowe logo będzie się prezentowało doskonale! Jesteśmy producentem balonów najwyższej jakości, na których możemy wyeksponować dowolną grafikę i napis. Balony z logo to jeden z najprostszych i najtańszych sposobów na promocję marki. Idealnie wpisują się w różnego rodzaju imprezy firmowe, branżowe eventy i targi. Rewelacyjnie sprawdzają się również w roli reklamowego gadżetu, po który chętnie sięgają rodziny z dziećmi. Szeroka paleta kształtów i kolorów, intensywność barw i pierwszorzędna jakość każdego nadruku to gwarancja bezkonkurencyjnego balonu z czytelnym przesłaniem!

Balony z własnym nadrukiem

Masz indywidualny pomysł na wykorzystanie balonów? Wesele, chrzciny, a może okrągła rocznica urodzin lub wieczór panieński? Wierzymy, że każda okazja jest dobra, by uczcić ją... balonem z nadrukiem! Balony pozwalają zbudować dowolną atmosferę i rozkręcić każdą imprezę! Z równą przyjemnością realizujemy klasyczne zamówienia na balony z napisem lub liczbą (albo jednym i drugim równocześnie!) oraz te nieszablonowe, szalone i zaskakujące. Dla naszych specjalistów nie ma rzeczy niemożliwych oraz zleceń, których nie da się opracować i przenieść na powierzchnię wybranego balonu.
Pytania? Wątpliwości? Problemy z projektem? Brak pomysłu? Macie nasze pełne wsparcie na każdym etapie wspólnej, balonowej przygody!